Магнітно-резонансний томограф відкритого типу APERTO є досконалою в технічному плані розробкою з області МРТ. Цей новітній апарат виробляє один із лідерів в області розробки і виготовлення медичного обладнання – компанія Hitachi.

Магнітно-резонансний томограф Aperto Hitachi дозволяє отримувати високоякісне зображення з чіткими контурами. Це можливо завдяки підвищеній роздільній здатності апарату, який застосовується для досліджень практично в усіх областях медицини.

Магнітно-резонансний томограф відкритого типу із вдосконаленою версією програмного забезпечення робить можливим високошвидкісне виділення артерії у процесі ангіографії. В апараті реалізована можливість проводити дослідження з використанням вкрай швидких послідовностей імпульсів, таких як однокадрові спін-ехо та ехопланарна томографія. Обидва методи виключають похибки результатів і дозволяють скоротити час проведення дослідження до мінімуму.

Отримання зображення високої чіткості за мінімальний відрізок часу відкриває нові горизонти в області досліджень на магнітно-резонансному томографі відкритого типу з магнітом, що постійно працює. 

МРТ голови й шиї

Призначена для визначення наявності пухлини мозку, аневризми, крововиливу в мозок, пошкодження нерва, наслідки інсульту й інші проблеми. МРТ також може показати проблеми очей і зорового нерва, вух і слухових нервів.

 • МРТ головного моку
 • МРТ гіпофіза
 • МРТ орбіт
МРТ диагностика организма в ЛДЦ ПолтаваМРТ диагностика организма в ЛДЦ ПолтаваМРТ диагностика организма в ЛДЦ ПолтаваМРТ диагностика организма в ЛДЦ Полтава

МРТ хребта

За допомогою МРТ можна перевірити хребет на такі відхилення, як стеноз хребетного каналу, зміщення дисків. МРТ зможе показати зміни не тільки в хребті і в прилеглих до нього тканинах. Це дослідження допоможе виявити такі захворювання, як інфекції або пухлини.

 • МРТ грудного відділу хребта
 • МРТ попереково-крижового відділу хребта
 • МРТ шийного відділу хребта
 • МРТ кісток тазу  

МРТ судин, ангіографія

Дослідження МРТ на кровоносні судини називається магнітно-резонансною ангіографією (МРА). Воно може показати аномалію артерій і вен, таких як аневризма, тромб кровоносних судин або розрив кровоносної судини. Іноді для того, щоб побачити кровоносні судини чіткіше, використовується контрастна речовина.

 • МРТ судин головного мозку
 • МРТ судин шиї
МРТ диагностика организма в ЛДЦ ПолтаваМРТ диагностика организма в ЛДЦ ПолтаваМРТ диагностика организма в ЛДЦ ПолтаваМРТ диагностика организма в ЛДЦ Полтава

МРТ малого тазу

МРТ може виявити проблеми органів малого тазу. У жінок можна провести обстеження матки і яєчників, у чоловіків - передміхурової залози.

 • МРТ матки
 • МРТ простати

МРТ кісток і суглобів

Дослідження МРТ проводиться для виявлення захворювань кісток і суглобів, таких як артрит, скронево-нижньощелепних суглобів, кісткового мозку, хрящів, а також пухлин кісток, розриву зв'язки або сухожилля або виявлення інфекції. За допомогою МРТ можна визначити, чи зламана кістка, якщо рентген не дав точного результату. Для обстеження деяких кісток і суглобів найчастіше застосовується саме МРТ.

 • МРТ надп'ятково-гомілкового суглоба
  МРТ променево-зап'ясткового суглоба
  МРТ колінного суглоба
  МРТ ліктьового суглоба
  МРТ плечового суглоба
  МРТ кульшового суглоба
  МРТ стопи
  МРТ кисті