УЗД діагностика організму

УЗД діагностика організму

Ультразвукове дослідження (УЗД) – найбільш поширений метод діагностики практично всіх органів і систем. Свою популярність він здобув завдяки нешкідливості для пацієнта, високому рівню інформативності, ціновій доступності.

Можливості точної ультразвукової діагностики визначає клас ультразвукового апарату.

Наш центр оснащений новітньою ультразвуковою діагностичною системою експертного рівня – HI VISION Preirus (виробник – Hitachi Medical Systems, Японія), що дозволяє проводити точну діагностику і виявляти патологічні зміни на ранніх (доклінічних) стадіях.

Унікальні технології системи забезпечують безпрецедентну якість візуалізації та неперевершений рівень точності, що дозволяє лікарю побачити найменші зміни та виявити патологію на ранніх стадіях розвитку: тепер діагноз встановлюється швидше і надійніше, ніж будь-коли раніше.

Детальніше: УЗД діагностика організму 

УЗД серця (ехокардіографія)

Детальніше: УЗД серця (ехокардіографія)
Детальніше: УЗД серця (ехокардіографія)

Ультразвукове дослідження або ехокардіографія серця – це сучасний неінвазивний метод діагностики патологій серцево-судинної системи. Така маніпуляція дозволяє швидко і точно визначити більшість морфологічних і функціональних змін, які відбуваються в серці.

Заснована методика на відбитті ультразвукових (високочастотних) хвиль від поверхні різних тканин організму. Процедура виконується за допомогою спеціального апарату УЗД, який генерує хвилі, передає їх через спеціальний датчик, а потім вловлює відбиті дані.

Після цього інформація переробляється і виводиться на екран монітора як чорно-біле зображення.

Далі лікар-фахівець (сонолог) фіксує отримані результати у спеціальному протоколі дослідження. Інформація розшифровується, і бланк віддається пацієнтові.

Детальніше: УЗД серця (ехокардіографія)